Гойдалка «Човник»

16008.00 грн.

Гойдалка «Човник» – відмінний варіант для дозвілля дитини на вулиці. Конструкція гойдалки викон..

Гойдалка «Човник» Гойдалка «Човник»

Гойдалка на пружині «Машинка»

5680.00 грн.

Гойдалка дитяча ТМ BіLand виконана з металу, який покритий декількома шарами екологічно чистої яскра..

Гойдалка на пружині «Машинка»

Гойдалка одинарна на жорсткій підвісці

8050.00 грн.

Гойдалка одинарна на жорсткій підвісці – відмінний варіант для дозвілля дитини на вулиці. Конст..

Гойдалка одинарна на жорсткій підвісці

Гойдалка одинарна на ланцюгах

6325.00 грн.

Гойдалка одинарна на ланцюгах – відмінний варіант для дозвілля дитини на вулиці. Конструкція го..

Гойдалка одинарна на ланцюгах

Гойдалка переносна

4255.00 грн.

Гойдалка переносна – відмінний варіант для дозвілля дитини. BіLand пропонує зручну легку констр..

Гойдалка переносна

Гойдалка подвійна на ланцюгах

10555.00 грн.

Гойдалки подвійні на ланцюгах – відмінний варіант для дозвілля дитини на вулиці. Головна перева..

Гойдалка подвійна на ланцюгах Гойдалка подвійна на ланцюгах

Гойдалки подвійні на жорсткій підвісці

12480.00 грн.

Гойдалки подвійні на жорсткій підвісці – відмінний варіант для дозвілля дитини на вулиці. Головна пе..

Гойдалки подвійні на жорсткій підвісці Гойдалки подвійні на жорсткій підвісці

Карусель «Viento»

0.00 грн.

Карусель «Viento» – урізноманітить і доповнить ваш дитячий майданчик. Розвиває вестибулярний апарат ..

Карусель «Viento»

Карусель дитяча KP 1600

15120.00 грн.

Карусель “Biland KP 1600” –  дуже добре урізноманітить і доповнить ваш дитячий майданчик. ..

Карусель дитяча KP 1600 Карусель дитяча KP 1600

Карусель дитяча KР-1

6800.00 грн.

Карусель “Biland KM-1” –  дуже добре урізноманітить і доповнить ваш дитячий майданчик. Роз..

Карусель дитяча KР-1

Карусель зі штурвалом

9860.00 грн.

Карусель “Biland” –  дуже добре урізноманітить і доповнить ваш дитячий майданчик. Розвиває..

Карусель зі штурвалом

Карусель зі штурвалом М

11245.00 грн.

Карусель “Biland” –  дуже добре урізноманітить і доповнить ваш дитячий майданчик. Розвиває..

Карусель зі штурвалом М Карусель зі штурвалом М
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)

Дитячі гойдалки – радісне дитинство для кожної дитини

Дитячі гойдалки – одна з розваг, котра відома кожному з дитинства. Вони привносять в життя радість, веселий сміх та здоров’я. Для дитини атракціон стає унікальною можливістю відчути себе вільним, опинитися в польоті, відчути легкий вітерець на лиці. Саме ці емоції згадує кожен з нас, коли в спогадах повертається до дитинства та ігрового майданчика.

Розвиток емоційного стану дуже важливий для кожної дитини. Адже радість та безтурботність допоможуть подолати в дорослому віці багато труднощів життя. Тому коли в сім’ї з’являється дитина батьки намагаються забезпечити гарний настрій для неї. І саме в цьому допоможуть різноманітні гойдалки, великий асортимент котрих представлено на сайті інтернет-магазину «Freeland». Тут можна купити качелі з дерева, металу, тканини.

Яку користь привносять дитячі гойдалки

Купити дитячі гойдалки можна для власної прибудинкової території, навчального закладу, міського парку або зони відпочинку. Їх унікальна конструкція ідеально підходить для розваг дітей різного віку. Але окрім веселощів, ці вироби беззаперечно привносять в життя дитини й іншу користь. А саме:

 • Розвивають м’язи;
 • Допомагають направити енергію дитини в правильному напрямку;
 • Розвивають та зміцнюють вестибулярний апарат;
 • Дитина сама контролює та вивчає можливості власного тіла;
 • Розвивають спритність;
 • Допомагають стати незалежною та самостійною особистістю;
 • Вчать взаємодіяти с оточуючим світом, спілкування з ровесниками.

Дитячі качелі можуть відволікти дитину на декілька годин. Цей час батьки можуть використати для власного відпочинку, виконання роботи по господарству.

Види та особливості конструкції

Можна купити гойдалку різноманітної конструкції – з люлькою, гондолою, на пружині або балансир. Кожен вид можна знайти в нашому каталозі. Кожен атракціон відрізняється способом кріплення, конструкцією. Їх головна функція – забезпечення розвитку здоров’я дитини.

Найбільшим попитом користуються наступні види виробів:

 1. Одномісні гойдалки. В якості опори використовується металічний каркас. Для забезпечення стійкості, нижня частина бетонується або закопується в ґрунт. Такі дитячі гойдалки встановлюють на ігрових майданчиках в школах та дитячих садках, подвір’ях багатоповерхових будинків, підконтрольних ОСББ.
 2. Подвійні дитячі качелі з захистом від вандалів. Ключовою особливістю являється можливість використання атракціону двома особами. Вони компактні і не займають багато місця на території. Завдяки посиленому каркасу та металічним з’єднанням практично не втрачають міцності та не піддаються негативному фізичному впливу з боку протиправних дій вандалів.
 3. Гойдалки для дітей з пружинами. Мають різноманітний зовнішній вигляд – персонажі мультфільмів та казок, тварини та рослини, транспортні засобі та інші. Допомагають розвити творче мислення.
 4. Балансири. Купити дитячі гойдалки такого виду можна для дітей від двох років. В основі виробу лежить метал, з якого виготовлена міцна опора, та деревина, яка використовується для створення затишних та безпечних сидінь. Часто використовують для встановлення на дитячих ігрових майданчиках в населених пунктах та закладах.

Купити качелі з дерева чи металу можна на нашому сайті. Великий асортимент атракціонів дозволяє підібрати гойдалку під любий дизайн будівлі, прибудинкової території, закладу.

Особливості вибору

Щоб купити дитячу качелю, як і любий інший товар, треба орієнтуватися в потребах дітей і їх вподобаннях. Ми рекомендуємо атракціони по наступним критеріям:

 1. Навантаження. Особливо важливий критерій. Адже дитячі каруселі можуть витримати обмежену вагу. Слід обирати атракціони з навантаженням від 150 кг;
 2. Кількість користувачів. Для домашнього використання ідеально підходять одномісні гойдалки, в той час як для ігрового майданчика обирають двох або трьох і навіть пятимісні вироби. Довжина сидіння має бути від 170 до 200 см в залежності від моделі;
 3. Форма опори. Від неї залежить безпечність використання гойдалки. Якщо атракціон монтують на рівну поверхню, обирають дугові опори. Якщо треба розмістити дитячу гойдалку на землі, то обирають прямі ніжки, які можна вкопати в землю або забетонувати;
 4. Матеріал. Дерев’яні дитячі качелі потребують захисту від вологи. Їх частіше монтують під навісами, куди не потрапляють опади. Металічні гойдалки потребують щорічного оновлення фарби. А пластикові моделі ідеально підходять для монтажу в жилому приміщенні;
 5. Захисні матеріали. Деякі вироби мають змінні чохли та накидки. Їх використовують для захисту поверхні гойдалок під час активного використання. Такі матеріали допоможуть суттєво продовжити строк використання.

Ключовим фактором, який впливає на вибір гойдалок для дітей є вартість та гарантія. Наш сайт пропонує найліпші умови придбання атракціонів, а виробник гарантує якість кожної конструкції.

Умови експлуатації

Купуючи дитячі гойдалки слід звертати увагу не тільки на їх зовнішній вигляд. Щоб забезпечити безпеку дитини, а також продовжити строк експлуатації вироби, батькам та муніципальним службам треба дотримуватися умов експлуатації. Серед них:

 1. Дитячі каруселі встановлюють на завідомо підготовлену поверхню. Це має бути майданчик з безпечним покриттям – газон, пісок, штучний настил та інші;
 2. Попереду і ззаду гойдалки має бути не менше двох метрів вільного простору;
 3. Садові качелі слід розміщати в затінку. Щоб захиститися від сонячних променів, додатково використовують тенти або навіси;
 4. Перед встановленням та збіркою конструкції, слід ознайомитися з інструкцією;
 5. Якщо атракціон встановлений на вулиці, варто проводити технічний огляд 2-3 в рік, якщо в приміщенні – раз на рік. З’єднання треба змащувати, металеві і дерев’яні поверхні покривати фарбою або лаком, спеціальними водозахисними речовинами;
 6. Захисні чохли один раз в рік знімають для очистки.

Інтернет-магазин «Freeland» пропонує широкий вибір продукції для дітей різного віку. Ціни на гойдалки з дерева та металу вказані в кольоровому каталозі с детальними зображеннями атракціонів. Якщо покупцю важко зупинити свій вибір на моделях конкретного виду, поспілкуйтесь з досвідченним продавцем. Ми порадимо варіант гойдалки, яка як найкраще пасуватиме для вашого подвір’я або ігрового майданчика.